Hurtownia spożywcza

Sprzedaż hurtowa

Firma Baccara działa na rynku polskim od 20 lat. Od początku koncentrujemy się na imporcie kawy włoskiej.Obsługujemy południowy region Polski, ale nie zlekceważymy poważnych ofert handlowych z terenu całego Kraju.
 Preferujemy współpracę z podmiotami, które zaopatrują się w kawę i herbatę do użytku wewnętrznego.W naszej ofercie świadomie nie podajemy cen. Chcemy  każdemu kontrahentowi przedstawić je osobiście. Możemy zapewnić , że są one konkurencyjne, a nawet najniższe . Nie jest to deklaracja marketingowa !

Sądzimy że,  w odróżnieniu od licznych sklepów internetowych, takie przedstawienie naszej oferty jest właściwsze. Chcemy znać naszych odbiorców i chcemy być im znani. Pragniemy doradzać, wyjaśniać na bieżąco, reagować szybko. Jesteśmy przekonani że handel nie powinien być tylko bezduszną formą wymiany towarowej a jego wielowiekowe tradycje tylko to potwierdzają. Preferujemy jakość obsługi naszych kontrahentów a nie ich ilość.  

W naszej ofercie handlowej proponujemy również inne artykuły spożywcze ,   np. oliwa z oliwek, ocet balsamiczny, makarony.

Wkrótce zamierzamy uruchomić serwis urządzeń do parzenia kawy.