Hurtownia delikatesowa

Zdrowe produkty

Artykuły delikatesowe od zawsze stanowiły przedmiot pożądania w szacownych domach galicyjskich. Zdrowe artykuły żywnościowe wydłużają żywot, w myśl hasła: nie liczy się ilość ale jakość. Od ponad 20-tu lat staramy się, zgodnie z sumieniem, pomagać Krakowianom w utrwaleniu zdrowych nawyków żywnościowych. Nasza marka jest znana na wielu krakowskich osiedlach, gdzie partnerzy handlowi witają nasze dostawy oryginalnych, zdrowych produktów z radością na ustach. Prawdziwi kawosze w Krakowie codziennie spożywają szlachetne kawy z dalekiej Italii, które codziennie importujemy aby zaspokoić rosnące apetyty świadomych konsumentów.

Oryginalne kawy

Z Włoch importujemy tradycyjne gatunki kawy, które spełniają wysokie wymagania kawoszy w Italii. Prawdziwe ziarniste kawy przeznaczone na rynek zachodnioeuropejski stanowią odkrycie dla wielu Polaków przyzwyczajonych do kawy oferowanej na rynku polskim po najniższych kosztach, kosztem jakości. Lata doświadczeń, współpraca z małymi sklepami osiedlowymi nauczyła nas, jakie kawy cenią spadkobiercy monarchii austro-węgierskiej w Krakowie.

Świeża oliwa

Tłoczona z włoskich oliwek, oliwa smakuje jako dodatek do każdego posiłku. Prawdziwie włoskie, lekkie śniadanie z pomidorami i serem Mozarella nie obejdzie się bez oliwy z Italii. Szlachetna ciecz pochodząca z chrześcijańskiego kraju tak podobnego do Polski smakuje wybornie nawet z samym pieczywem. Już imć Zagłoba mawiał, że oleum jest dobre na wszelkie przypadłości zdrowotne związane z aktywnym trybem życia. Oryginalne gatunki włoskiej oliwy doceniają  krakowskie Panie domu przyrządzające zdrowe posiłki dla swoich rodzin.

Egzotyczna herbata

Uwieńczenie wysiłku w Krakowie często kończy się wspólnym piciem herbaty. Oryginalna herbata z Dalekiego Wschodu smakuje wybornie po całym dniu pracy, gdy wracasz do domu i podsumowujesz dzień. Chwile refleksji na kanapie w salonie wiążą się z rytuałem przyrządzania i picia herbaty. Zdrowy napój jakim jest herbata Lipton, pomaga Ci zebrać myśli i przygotować plany na kolejny dzień. Świeża herbata dla mieszkańców Krakowa przestała być luksusem.

Produkty spożywcze: kawy, oliwy, herbaty dowozimy do Państwa własnym transportem w przypadku hurtowego zamówienia. Zapraszamy do współpracy i skosztowania oryginalnych egzotycznych delikatesów. Szybki kontakt z hurtownią zapewni Ci pierwszeństwo dostaw!